System X-CMS 2

System X-CMS 2 to system zarządzania treścią, którego zadaniem jest kompletna obsługa stron realizowanych w pakiecie GRAPHIC. Co wyróżnia ten system od innych? W pakiecie

GRAPHIC kładziemy mocny nacisk na sposób działania strony. Na strona realizujemy animacje wejścia oraz wyjścia. Stosujemy efektowne różnego rodzaju slider'y oraz galerie. Na tradycyjnych systemach CMS użytkownik nie miał wpływu na to jaką animację odgrywa dany element strony, wszystko musieliśmy zaplanować z góry i zakodować.

 

Zadaniem X-CMS 2 jest wspieranie zwłaszcza animacji. System posiada typową funkcjonalność systemu zarządzania treścią. Posiada aplikacje pozwalająca na zarządzanie podstronami, newsami, nawigacjami, modułami czy kontaktami. Posiada też funkcjonalność nakładania na dany element strony animacji. Do wyboru są dwa rodzaje różnie działających efektów wejścia i wyjścia z czego w każdym z nich dodatkowo można wybrać kierunek animacji.

 

ScreenShot006

 

Kolejną wyróżniającą zaletą systemu jest wbudowany przełącznik skrolowania strony z parallax. Jeden przycisk przełącza stronę z typowego układu na jedno-zakładkową witrynę, którą można skrolować w dół. Dla każdej podstrony można dodatkowo ustawić osobne tło, współgrające z parallax.

 

System został również dostosowany do realiów polskich. Posiada wbudowaną funkcję wyświetlania komunikatu o ciasteczkach, walidacje formularzy dla polskich danych z ich maskowaniem. Wbudowany moduł map Google. Wystarczy podać szerokość oraz długość geograficzną i mapka gotowa.

Aktualności

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:1251 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:12473 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW firmowych – co ważne…

13-11-2014 Wyświetleń:3439 Aktualności

  Obecne standardy internetowe oraz trendy panujące w sieci od stron firmowych wymagają znacznie więcej, niż jeszcze kilka lat temu. Coraz

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:1232 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:3757 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej