Dala kogo strona scrollowana?


Strony internetowe typu "One Page" stają się coraz popularniejsze. Są ucieczką przed utartym schematem działania witryn internetowych, czyli klikaniem w link i przeładowaniem strony z

załadowaniem treści. Strony scrollowane działają w zupełnie inny sposób. Działają na zasadzie, nawigacji zbudowanych za pomocą kotwic prowadzących do określonego działu serwisu.

 

Strony internetowe scrollowane maja to do siebie, że całą zawartość serwisu prezentują już na stronie głównej. Każdy z działów zajmuje 100% przestrzeni monitora, co za tym idzie zawsze widoczny jest jeden dział. Przy budowie strony tego typu używa się określone skrypty, które powodują że po kliknięciu linka do zakładki, płynnie zjeżdżają do powiązanego miejsca z kotwicą.

 

Nie wszystkim poleca się jednak zbudowanie serwisu w oparciu o tą metodę. Strony WWW scrollowane całą zawartość serwisu ładują od razu. Co oznacza, że większe strony internetowe, mogłyby ładować się zbyt długo. Do tego stopnia, że za nim by wyświetliły treści użytkownik by zrezygnował z czekania. Tego typu strony internetowe idealne są jednak do prezentacji firm w sieci, które nie posiadają rozbudowanych działów informacyjny.

 

Jeżeli myślisz o stworzeniu strony, która będzie zawierała podstawowe informacje o firmie, galerie ofertę oraz dane kontaktowe, to strona internetowa scrollowana jest idealna dla Ciebie.

 

 

 

Aktualności

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:1251 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:12473 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW firmowych – co ważne…

13-11-2014 Wyświetleń:3439 Aktualności

  Obecne standardy internetowe oraz trendy panujące w sieci od stron firmowych wymagają znacznie więcej, niż jeszcze kilka lat temu. Coraz

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:1232 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:3757 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej