Nowa strona internetowa X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać bazę realizacji wykonanych własnie na tym systemie zarządzania treścią oraz własną bazę kursów i najróżniejszych omówień tegoż systemu.

 

Co znajdziemy na stronie internetowej? Przede wszystkim zestaw realizacji, które wykorzystują ten silnik. Są to naprawdę wspaniałe strony internetowe i zasługują na własny oddzielny dział. Na stronie internetowej znajdziemy również bazę kursów do obsługi systemu zarządzania treścią X-CMS, a dla czytelników dział aktualności. 

 

Na stronie X-CMS znajduje się również nowa oferta cenowa dla strony wykonywanych w tym systemie, obecnie jest w okresie promocji, a więc chętnych zapraszamy.

 

Odwiedź stronę: X-CMS Tworzenie stron WWW

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1294 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2552 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:258732 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2381 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4989 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej