Kursy

Witamy w dziale kursów Design Studio WWW. W tym miejscu są publikowana niezbędne informacje na temat obsługi stron tworzonych przez nas oraz informacje przydatne dla początkujących webmasterów.

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

joomlaDział kursów obsługi systemu Joomla!. Kursy przygotowane są dla osób chcących edytować swoje strony wspierane tym silnikiem CMS. Wszystkie materiały pisane są prostym językiem bez specyficznych pojęć informatycznych. Treści wspierane są obrazami. Oprócz informacji o systemie zarządzania treścią, znajdziesz tu także informacje o dodatkach, które możesz także mieć na swojej stronie.

htmlW tym dziale znajdziesz informacje dotyczące edycji stron internetowych, które nie posiadają systemów zarządzania treścią. Dowiesz się jak możesz zmienić, dodać treści na swojej statycznej stronie WWW. Każdy kurs staramy się tworzyć w jak najprostszym języku. Możesz tu także znaleźć informacje jak zmodyfikować swoją stronę internetową.

opencart-customizationDział poświęcony wiedzy na temat silnika Opencart. Przedstawiamy tu kursy dotyczące obsługi tego wspaniałego silnika sklepowego. Wszystkie kursy staramy się tworzyć tak aby najbardziej raczkujące osoby w dziedzinie internetu mogły sobie poradzić ze zrozumieniem wiedzy w nich zawartych.

indeksDział poświęcony dla początkujących webmasterów, miłośników nowych technologi internetowych. Kursy zawarte w tym dziale traktują o najnowszym języku HTML 5. Dowiesz się tutaj o wszystkich nowych zmianach wprowadzonych w najnowszej wersji znaczników HTML oraz dowiesz się jak używać nowych możliwości języka w praktyce.

ScreenShot002Kursy poświęcone systemowi X-CMS 2. Jest to autorski system zarządzania treścią naszej firmy. W dziale dowiesz się jak korzystać z systemu, jak dodawać, edytować oraz zarządzać treściami oraz użytkownikami. Kursy pomogą zrozumieć Ci zasadę działania systemów zarządzania treścią.

shutterstock 176303801Kursy tworzenia stron internetowych. W dziale zamieszczane są artykuły dotyczące teorii oraz praktyki.

Aktualności

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:1251 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:12473 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW firmowych – co ważne…

13-11-2014 Wyświetleń:3439 Aktualności

  Obecne standardy internetowe oraz trendy panujące w sieci od stron firmowych wymagają znacznie więcej, niż jeszcze kilka lat temu. Coraz

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:1232 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:3757 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej