Tworzenie stron WWW - Realizacje

Powłoki ochronne

Lokalizacja: Tarczyn
CMS: TAK

Strona internetowa zaprojektowana dla firmy zajmującej się powłokami ochronnymi. Strona została stworzona zgodnie z pakietem Graphic. Posiada skalowany nagłówek, który się zmniejsza lub zwiększa w zależności od pozycji użytkownika. Posiada również animacje, działające od razu po załadowaniu strony.

 

Zamiast tradycyjnego banera, w postaci slidera czy statycznego, stworzyliśmy edytowalny baner harmonijkowy, którym można dowolnie zarządzać z panelu administracyjnego strony.

 

Strona zawiera również system news'ów oraz formularz kontaktowy, zespolony w jednym komponencie z mapką dojazdową i danymi kontaktowymi.

 

Serwis oparty na systemie X-CMS2

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247095 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej