Tworzenie stron WWW - Realizacje

Serwis Kris

Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
CMS: TAK

Nowoczesna strona internetowa stworzona dla serwisu komputerowego Kris. Jest to witryna scrollowana OnePage. Wykorzystuje technologie takie jak parallax i JQuery. Przy tworzeniu stron główny nacisk został położony na jakość wizualną strony, sposób działania, oraz wiele innych efektów, które polepszają walory estetyczne witryny oraz podkreślają nowoczesność branży.

 

Strona posiada efekty wejścia, które animują dane elementy od razu po załadowaniu strony, posiada również procentowy preloader, który informuje użytkownika o stopniu załadowania strony.

 

Każdy dział podstrony zawiera dodatkowy obraz, który również związany jest animacją oraz podlega edycji. Strona została wsparta systemem zarządzania treścią X-CMS2, do systemu został dołożony komponent news'ów, skalowany nagłówek.

 

Stronę internetową najlepiej zobaczyć na żywo.

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247094 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej