Tworzenie stron WWW - Realizacje

Hebie - Sklep rowerowy

Lokalizacja: Kobiernice
CMS: TAK

Sklep ma zainstalowany slider warstwowy - „layered slider”. Slider podlega pełnej kontroli, można dokładać nielimitowaną ilość slajdów jaki warstw w obrębie jednego slajdu. Layered Slider jest obecnie jednym z najlepszych tego typu rozwiązań. Jego zaletami są:

  • praktycznie nieograniczona możliwość personalizacji
  • możliwość tworzenia animowanych banerów bez znajomości języków programowania
  • responsywność – dopasowuje się do rozdzielczości ekranu
  • działa we wszystkich przeglądarkach, również mobilnych

Oprócz samego zaawansowanego pokazów slajdów, sklep korzysta z technologi parallax. Administrator ma możliwość dodawania tła do nagłówków, oraz modułów wyświetlających produkty. Sklep internetowy na kartach produktów został otulony przejrzystą grafikę, aby każdy klient mógł od razu mieć dostęp do najważniejszych informacji.

Sklep internetowy wykorzystuje również skrypt Scroll Reval. Skrypt odpowiada za animacyjne pojawianie się elementów, które zostają odkrywane poprzez przewijanie strony.

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1176 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2420 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:248142 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2268 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4875 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej