Tworzenie stron WWW - Realizacje

Paradise Baby

Lokalizacja: Myślenice
CMS: TAK

Pastelowa strona internetowa wykonana dla producenta oraz dystrybutora wózków dziecięcych. Serwis powstał w oparciu o dedykowany system CMS, rozszerzony o katalog produktów oraz szereg modułów wspomagających prezentację produktów. Dla serwisu został napisany moduł prezentujący najnowsze produkty dostepne w sklepie, moduł skupiający się na jednym wybranym produkcie - tworzy kolaż zdjęć ze sloganem reklamowym. Na stronie dostępny jest również moduł o charakterze slider'a prezentujący najnowsze produkty. 

 

Kolejnym komponentem napisanym dla serwisu internetowego jest wykaz partnerów. Komponent zarządzany jest w panelu administratora, pozwala na dodanie partnerów firmowych z danymi adresowymi oraz współrzędnymi geograficznymi. Na stronie frontowej dane te sa prezentowane w postaci listy z możliwością filtracji po karajaów oraz województwach. Dzięki współrzędnym możliwe jest automatyczne generowanie mapek dojazdowych dla każdego z partnerów.

 

Strona internetowa została utrzymana w jasnej kolorystyce, gdzie główne skrzypce grają odcienie przydymionego błękitu. Elementy origami podkreślają dziecięcy charakter strony internetowej. 

 

 

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247095 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej