Tworzenie stron WWW - Realizacje

Sklep Ogrodzenia

Lokalizacja: Lubsko
CMS: TAK

Wspaniały sklep internetowy przepełniony elementami interaktywnymi. Sklep został wykonany dla firmy Ogrodzenia Oskar - producenta ogrodzeń. Strona została wyposażona w szereg modułów pogłębiających interakcję oraz ułatwiających nawigację po stronie. Stworzyliśmy rozwijaną nawigację wykorzystującą obrazy kategorii oraz pokazująca najnowsze produkty. Na stronie startowej zamieściliśmy karuzele przewijające najróżniejsze kategorie produktów. Zdjęcia w sklepie zostały perfekcyjnie obrobione tak by pokazywały sprzedawane produkty najbliżej rzeczywistego wyglądu.

 

Produkty wykorzystują efekt hover, który po najechaniu kursorem pozwala zobaczyć kolejne zdjęcie produktu. Na sklepie internetowym znalazło się miejsce na galerię produktów wykorzystanych w praktyce. Możemy zobaczyć gotowe ogrodzenia do produkcji których wykorzystano elementy ogrodzeniowe sprzedawane w sklepie.

 

Całość jest wsparta szybkim systemem zarządzania treścią, który pozwala na zarządzanie bazą klientów, produktami oraz stanem magazynowym. Obsługa sklepu nie wymaga znajomości języków programistycznych. Sklep internetowy jest w całości responsywnym serwisem. Świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych.

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1443 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2706 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:266516 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2507 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:5124 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej