Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona internetowa dla Magan

Lokalizacja: Zielona Góra
CMS:

Strona internetowa wykonana dla firmy zajmującej się reklamą. Serwis jest dowodem, że strony internetowe nie muszą wyglądać poważnie. Serwis internetowy wspomagany jest przez system zarządzania treścią X-CMS 3. Na potrzeby serwisu został napisany dedykowanych katalog produktów, umożliwiający wyświetlanie ich, choćby na stronie głównej. Moduły zajmują się wyświetlaniem produktów najnowszych tych w promocji oraz tych wybranych przez administratora strony.

 

Każda karta produktu posiada formularz kontaktowy umożliwiający kontakt ze sprzedawcą, choćby w celach ustalenia ceny. Na stronie głównej oraz podstronach serwis stworzyliśmy moduł pozwalający na pozostawienie kontaktu, zainteresowanym, którzy uznali, że koniec ich wizyty powinien być zwieńczony kontaktem ze strony sprzedawcy.

 

Sam baner katalogu produktów został wykonany w technologii parallax. To dzięki temu warstwy baneru reagują na ruch kursora.

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247094 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej