Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona WWW dla JT Design

Lokalizacja: Wrocław
CMS: TAK

Strona internetowa stworzona dla projektantki wnętrz z Wrocławia. Serwis został wsparty systemem X-CMS w wersji 3 dającej bogatsze wyposażenie zarządzaniem galeriami oraz ich wyglądem. Strona internetowa jest połączeniem koncepcji strony OnePage z tradycyjną. Strona główna zawiera sedno wszystkich zakładek, zawierając też odsyłacze do ich szczegółowych informacji. 

 

Strona internetowa zawiera wiele elementów interaktywnych, które sprawiają, że jej oglądanie jest w prost przyjemne. Niektóre z nich to animacje wejścia poszczególnych bloków HTML, interaktywne mapy, system scrolowania, skalowany nagłówek strony internetowej, slider, film w oknie popup. 

 

Wrocławski serwis internetowy posiada również wiele ciekawych rozszerzeń. Panel klienta umożliwiający wymianę plików, gdzie tylko administrator serwisu nadaje dostęp do tej przestrzeni. Komponent blogowy pozwalający tworzyć aktualności oraz w ciekawy sposób je wyświetlać, komponent galerii.

 

Cały serwis dobrze wygląda na urządzeniach mobilnych, jest w pełni responsywny.

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1176 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2420 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:248141 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2268 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4875 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej