Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona WWW dla Actigo

Lokalizacja: Bolesławiec
CMS: TAK

Strona internetowa dla firmy szkoleniowej Actigo, zajmującej się poszerzaniem kwalifikacji ludności polskiej od dodatkowe umiejętności w zakresie obsługi najróżniejszych maszyn. Serwis jest wspierany przez silnik cms X-CMS 3. Witryna internetowa wykonana w pakiecie GRAPHIC, w pełni responsywna oraz zawierająca wiele ciekawych interakcji od głowy po samą stopkę. Zaprojektowaliśmy baner wspierany technologią parallax, dzięki której oprócz przewijania slajdów, obrazy składające się na nasz produkt reagują na ruch kursorem myszki. 

 

Strona internetowa firmy z Bolesławca została również wsparta katalogiem kursów oraz modułami pozwalającymi na wyświetlanie wybranych, promocyjnych oraz tych najnowszych na stronie głównej serwisu internetowego. Karta poszczególnych kursów otrzymała wsparcie dla galerii oraz formularz internetowy wyświetlany w formie okna popup dający możliwość zapytania o poszczególny kurs. 

 

Dodatkowo wykorzystaliśmy komponent blogowy, dzięki któremu na stronie WWW mogą być prowadzone działy związane z aktualnościami, newsami oraz samym blogiem. Serwis jest w pełni responsywną produkcją dzięki czemu przeglądanie jej na urządzeniach mobilnych jest czystą przyjemnością. 

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247094 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej