Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona WWW dla Adametronics

Lokalizacja: Wrocław
CMS: TAK

Futurystyczna strona internetowa wykonana dla firmy Adametronics z pod Wrocławia zajmującej się głównie naprawą komputerów oraz sprzętu mobilnego. Serwis z racji reprezentowanej branży został przedstawiony, w mocno modernistycznym stylu. Zaprojektowaliśmy dla firmy baner internetowy w technologi parallax. Baner ten jest też kluczowym elementem serwisu narzucającym odpowiedni charakter. 

 

Oprócz mocnych akcentów graficznych, serwis internetowy wyposażyliśmy, w wiele ciekawych elementów interaktywnych jak skalowane nagłówki, animowane elementy HTML podczas ładowania strony oraz jej przewijania, odpowiednio ostylowaną mapę Google.

 

Co jeszcze ciekawego? Komponent blog, w który został obdarzony serwis WWW, pozwala na tworzenie aktualności, lub estetycznie rozłożonych treści jak w zakładce "Oferta". Blog pozwala na dołączanie do artykułu galerii oraz załączników. Skrypt nie posiada limitów dodawania zdjęć czy dołączanych plików.

 

Strona internetowa jest responsywna i dobrze wygląda na urządzeniach mobilnych.

 

 

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247095 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej