Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona internetowa dla firmy MMYacht

Lokalizacja: Sopot
CMS: TAK

Strona internetowa wykonana dla firmy MM Yacht zajmującej się wypożyczaniem jachtów, na najróżniejsze okazje. Wymagania wobec projektu strony były wysokie, podobnie jak część stron internetowych konkurencji. Aby wyróżnić się z tłumu, na stronie zostało wykonanych sporo zabiegów pogłębiających jej interaktywność oraz walory wizualne. 

 

Jednym z głównych elementów, a zarazem pierwszym jaki widzimy odwiedzając stronę internetową jest baner, który ma postać filmu. Baner jednak posiada dwie twarze. Dla urządzeń stacjonarnych prezentuje się jako film startujący razem z załadowaną stroną WWW. Na urządzeniach mobilnych, gdzie nie ma możliwości zastosowania funkcji autoplay, zamienia się na pokaz slajdów.

 

Serwis został wsparty przez nasz system zarządzania treścią X-cms, wspierający mocno optymalizację SEO, posiadającym wyjątkowo rozwinięty system aktualności pozwalający stworzyć portal informacyjny lub bloga. 

 

Strona internetowa wyposażona jest w dział news'ów, galerię oraz stronę kontaktową zawierającą formularz. 

 

Pod maską - po stronie administratora znajdziemy system do wystawiania faktur.

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247095 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej