Tworzenie stron WWW - Realizacje

Katalog produktów odzieżowych

Lokalizacja: Zielona Góra
CMS: TAK

Katalog internetowy zaprojektowany dla firmy Qes z Zielonej Góry zajmującej się hurtową dystrybucją odzieży. Serwis został wykonany w naszym studiu Design Cart zajmującym się właśnie tworzeniem sklepów internetowych oraz katalogów produktów. 

 

Serwis dla dystrybutora odzieży został wykonany w formie, która kładzie mocny nacisk na prezentację graficzną zwłaszcza strony startowej, która to własnie głównie decyduje o podróży użytkownika w głąb strony lub opuszczenia jej. 

 

Strona główna serwisu internetowego składa się z dużego baneru zawierającego hasła reklamowe lub nawiązania do konkretnych kategorii bądź produktów.

 

Sercem witryny internetowej jest katalog produktów, który posiada ogromne wsparcie w panelu administratora. Właściciel strony może tworzyć kategorie produktowe bez jakichkolwiek ograniczeń, dodawać w podobny sposób produkty, zdjęcia do nich w dowolnych ilościach. 

 

Całość jest wspierana naszym systemem zarządzania treścią X-Cms.

 

Serwis Qes jest jednym z tych które warto obejrzeć online, zdobienia graficzne oraz efekty interaktywne, nie tylko sprawiają, że strona dodatkowo nabiera atrakcyjności, ale i również usprawniają podróżowanie po niej.

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1176 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2420 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:248142 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2268 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4875 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej