Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona internetowa dla dekoratora wnętrz

Lokalizacja: Londyn
CMS: TAK

Jeżeli zajmujesz się zawodowo dekoracją wnętrz lub posiadasz firmę która upiększa ludziom ich najbliższą przestrzeń to koniecznie zobacz nasz najnowszy projekt wykonany dla studia dekoratorskiego  Stylish Touch Staging.

 

Serwis internetowy został wykonany dla firmy dekorującej wnętrza na terenie Anglii. Serwis jest wykonany w technologi mieszanej. Strona startowa zawiera wszystkie zakładki, co czyni ją stroną "scrollowaną" - One Page, jednak minusem stron tego typu jest mała pojemność w treści, media. Wykonujemy więc wszystkie strony WWW tego typu mieszając cechy One Page z działaniem tradycyjnym. Tam gdzie jest konieczne dodajemy odpowiednie przyciski prowadzące użytkowników do podstron z rozszerzeniem treści. Dzięki temu możemy tworzyć atrakcyjne serwisy "scrollowane", które zawierają wiele galerii a nawet blogi, działy news'ów. Zabieg ten sprawia za razem, że szybciej się ładują.

 

Strona internetowa dla firmy dekoratorskiej kładzie mocny nacisk na prezentację graficzną oraz maksymalną spójność kolorów. Na potrzeby serwisu zostały wykonane dodatkowe moduły jak np.: moduł prezentujący dane procentowe w animowanym diagramie, który uruchamia się dopiero gdy znajduje się w zasięgu wzroku użytkownika. Zaprojektowaliśmy oraz zaprogramowaliśmy moduł animujący w podobny sposób wartości liczbowe. Moduły w łatwy sposób są zarządzane w panelu administratora.

 

Całość jest wsparta naszym systemem zarządzania treścią X-CMS

 

 

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1176 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2420 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:248142 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2268 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4875 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej