Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona internetowa dla X-Cms

Lokalizacja: Wrocław
CMS:

Strona internetowa stworzona dla naszego systemu zarządzania treścią X-cms. Ilość zagadnień związanych z rozwijanym przez nas oprogramowaniem na tyle się zwiększyła, że postanowiliśmy rozdzielić główny serwis od działu reprezentujących X-cms. Tak powstała nowa strona internetowa, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne kursy z zakresu obsługi systemu zarządzania treścią, wszystkie realizacje wspierane przez X-cms oraz dodatkowe publikacje, które mogą pozwolić posiąść dodatkową wiedzę odwiedzającym użytkownikom.

 

Strona internetowa została wykonana w ciemnej tonacji kolorystycznej, w stylu retro. Mocny nacisk położyliśmy na stronę graficzną serwisu internetowego, ponieważ tak można zbudować niepowtarzalny charakter strony WWW, a na tym własnie zawsze nam najbardziej zależy. Strona X-cms niewątpliwie wyróżnia się w tłumie.

 

Serwis wykonany jest w stylu mieszanym. Strona główna prezentuje styl One Page, jednak posiada rozwinięcia rozszerzające treść i tak o to w obrębie jednej strony "scrollowanej" znalazło się miejsce na dział news'ów, dział realizacji, gdzie można obejrzeć dokonania własnie w oparciu o ten system zarządzania treścią, dział kursów.

 

Całość wspierana jest oczywiście przez system zarządzania treścią X-cms.

 

Stronę internetową warto zobaczyć online

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247093 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej