Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona internetowa dla firmy budowlanej

Lokalizacja: Warszawa
CMS: TAK

W dzisiejszych czasach kiedy prawie każda firma posiada stronę internetową agencjom interaktywnym stawiane są co raz to większe wymogi. Klient, który przychodzi do nas chce się wyróżnić. Część rozpoczyna swoją przygodę z biznesem, część chce być bardziej rozpoznawalnym w sieci. Wszystkich łączy jeden cel: być dobrze rozpoznawalnym w sieci, wyróżniać się i prezentować jak z najlepszej strony. To zmusza nas do opracowywania własnych autorskich metod pracy oraz oprogramowania. 

 

Prezentowana strona internetowa dla firmy budowlanej jest świetnym tego przykładem. Serwis internetowy posiada stronę główną, która jest charakterystyczna dla stron WWW typu One Page (Scrollowanych). Firma z Warszawy z dość długą historią zamówiła u nas stronę internetową, która będzie oddawała to co tak naprawdę robią. Czym zajmuje się firma Ninex?

 

Firma Ninex z Warszawy zajmuje się budową domów, ale nie tych zwykłych jak większość firm budowlanych w Polsce. Ninex tworzy domy bardzo nowoczesne i też taka strona internetowa powinna być dla firmy.

 

Na stronie internetowej jak na wszystkich naszych realizacja zastosowaliśmy efekty animacyjnego wejścia, ale żeby podkreślić bardziej nowoczesność firmy dodaliśmy efekty oparte na technologii parallax. Serwis internetowy kładzie ogromny nacisk na grafiki zdjęcia. Realizacje firmy przewijają się praktycznie w każdym elemencie strony WWW.

 

Serwis został wyposażony w galerię realizacji, system aktualności oraz stronę kontaktową.

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1176 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2420 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:248142 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2268 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4875 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej