Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona internetowa dla zakładu stolarskiego

Lokalizacja: Stare Gronowo
CMS: TAK

Zajmujesz się obróbką drewna? Tworzysz meble lub inne wyroby z drewna? Być może ta strona internetowa zainspiruje Cię. Wykonaliśmy ją dla zakładu stolarskiego Wer Kon. Strona internetowa niesamowicie nawiązuje do drewna, czyli głównego surowca jaki wykorzystuje firma oraz do tradycji. Na stronie znajdziemy grafiki wplecione w szatę graficzną ze starymi narzędziami, drewnianymi elementami lub osobami reprezentującymi zawód stolarza w tradycyjnej formie. 

 

Mimo że serwis internetowy swą szata graficzną nawiązuje do tradycji, starej formy rzemieślnictwa jest bardzo nowoczesny zawiera też szereg elementów interaktywnych. Strona internetowa została wykonana w formie One Page, jednak nie ogranicza się tylko do jedne podstrony (strony startowej). Galeria jako niezwykle ważny element strony internetowej została rozłożona na osobne podstrony tak by ich szybkość ładowania oraz czytelność była zadowalająca, intuicyjna.

 

Strona internetowa rzemieślnicza posiada kilka modułów, które sprawiają że przez tradycję przebija nowoczesna technologia. Są to moduły prezentujące ofertę, najnowsze galerie. W serwisie został też użyty nasz moduł kontaktowy, który pozwala na dopasowanie wyglądu mapy do kolorystyki serwisu internetowego. Dzięki temu każdy szczegół strony WWW jest spójny, a wszystkie elementy razem tworzą niepowtarzalne dzieło godnie reprezentujące firmę Wer Kon.

 

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247096 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej