Tworzenie stron WWW - Realizacje

Strona WWW dla firmy produkującej meble

Lokalizacja: Radomsko
CMS:

Zaraz po wykonaniu serwisu internetowego dla zakładu stolarskiego Wer-Kon, nadarzyła się okazja sprostania wyzwaniom firmy Eco Furniture. Obie firmy działają w tej samej branży, tworzą wysokiej jakości meble. Poróżnia je jednak znacząco profil działalności pierwszy zakład rzemieślniczy zorientowany jest wokół tradycji, Eco Furniture wybiega w przyszłość. 

 

Prezentujemy stronę internetową wykonaną dla firmy tworzącej luksusowe meble na zamówienie. Serwis internetowy utrzymany jest w maksymalnie nowoczesnej formie i chodzi tu nie tylko o szatę graficzną ale i sposób działania. 

 

Na potrzeby stworzenia firmowej witryny internetowej zostały zebrane zdjęcia realizacji firmy, które będą powiązane kolorami lub charakterem obrazu. Zostały dobrane tak aby ze strony biło ciepło, które pomaga w tworzeniu ogólnego charakteru serwisu internetowego.  

 

Baner strony został wykonany w oparciu o pokaz slajdów z możliwością edycji zdjęć oraz ich podpisów. Dalsze zakładki to artystyczna mieszanka zdjęć oraz informacji dotyczących firmy.

 

Strona internetowa została wsparta naszym systemem zarządzania treścią. A sam serwis warto obejrzeć online.

 

Aktualności

Nowa strona internetowa X-CMS

26-05-2017 Wyświetleń:1160 Aktualności

Strona internetowa dla X-CMS

Projekt systemu zarządzania treścią X-CMS z naszego warsztatu doczekał się własnej strony internetowej. Uznaliśmy, że projekt jest na tyle rozwinięty iż powinien posiadać własny serwis internetowy i na nim przechowywać...

Czytaj więcej

Tworzenie stron WWW - częste pytania

12-10-2016 Wyświetleń:2405 Aktualności

Często zadawane nam są pytania dotyczące samego procesu tworzenia stron internetowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie cyklu artykułów, odpowiadających na najczęstsze pytania.

Czytaj więcej

Aplikacja do wystawiania faktur Online

02-05-2015 Wyświetleń:247095 Aktualności

Udostępniliśmy nowe rozszerzenie do naszego systemu zarządzania treścią – aplikację do wystawiania faktur online. Teraz możesz mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego

Czytaj więcej

Najnowsze kursy

Tworzenie stron z Page Builder

22-01-2016 Wyświetleń:2257 Joomla!

Jest potężnym narzędziem służącym do organizacji treści na stronach serwisu. Posiada kilkadziesiąt dodatków, a jego moc tkwi w prostocie układania elementów na stronie serwisu.

Czytaj więcej

Joomla 3 - Edycja treści

01-05-2015 Wyświetleń:4863 Joomla!

  Głównym elementem systemu CMS Joomla! Jest komponent artykułów. To właśnie ten komponent odpowiada za wyświetlanie treści na podstronach. Aby przejść do panelu

Czytaj więcej