Internet jest już przepełniony wieloma rozwiązaniami, różnymi stronami internetowymi. Każdy chciałby wyróżnić się z pośród konkurencji. Programiści i webmasterzy wciąż opracowują co

raz to nowsze rozwiązania, metody tworzenia stron internetowych. Jednym z ciekawszych rozwiązań są strony internetowe, które zajmują całą powierzchnię ekranu i skalują się w zależności od rozmiaru monitora.

 

Strony tego typu często wyposaża się również w pokazy slajdów, zajmujące całą powierzchnię ekranu. Strony pełno ekranowe bazują głównie na grafice umieszczonej w tle, która nadaje odpowiedni charakter witrynie. Do unowocześnienia tego typu witryn dodaje się również różnego rodzaju animacje np.: animowane elementy przy załadowaniu strony, lub podczas przechodzenia do kolejnej zakładki. Jest to odpowiedź dla luki pomiędzy witrynami scrollowanymi, a większymi serwisami. Strony internetowe wyglądaj oryginalnie, działają w sposób nieszablonowy, nadają się także dla serwisów które posiadają wiele podstron, wersji językowych.

 

Poniżej przedstawiam galerię witryn typu "Fullscreen".

 

mplink-1

Link: mplink.pl/pl