Strona internetowa dla Actigo

Strona internetowa dla Actigo

Strona internetowa dla firmy szkoleniowej Actigo, zajmującej się poszerzaniem kwalifikacji ludności polskiej o dodatkowe umiejętności w zakresie obsługi najróżniejszych maszyn. Serwis jest wspierany przez silnik cms X-CMS 3. Witryna internetowa wykonana w pakiecie GRAPHIC, w pełni responsywna oraz zawierająca wiele ciekawych interakcji od głowy po samą stopkę. Zaprojektowaliśmy baner wspierany technologią parallax, dzięki której oprócz przewijania slajdów, obrazy składające się na nasz produkt reagują na ruch kursorem myszki. 

 

Strona internetowa firmy z Bolesławca została również wsparta katalogiem kursów oraz modułami pozwalającymi na wyświetlanie wybranych, promocyjnych oraz tych najnowszych na stronie głównej serwisu internetowego. Karta poszczególnych kursów otrzymała wsparcie dla galerii oraz formularz internetowy wyświetlany w formie okna popup dający możliwość zapytania o poszczególny kurs. 

 

Dodatkowo wykorzystaliśmy komponent blogowy, dzięki któremu na stronie WWW mogą być prowadzone działy związane z aktualnościami, newsami oraz samym blogiem. Serwis jest w pełni responsywną produkcją dzięki czemu przeglądanie jej na urządzeniach mobilnych jest czystą przyjemnością. 

Informacje

  • Lokalizacja: Bolesławiec
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS