Strona WWW dla sklepu odzieżowego

Strona WWW dla sklepu odzieżowego

Katalog internetowy zaprojektowany dla firmy Qes z Zielonej Góry zajmującej się hurtową dystrybucją odzieży. Serwis został wykonany w naszym studiu Design Cart zajmującym się właśnie tworzeniem sklepów internetowych oraz katalogów produktów. 

 

Serwis dla dystrybutora odzieży został wykonany w formie, która kładzie mocny nacisk na prezentację graficzną zwłaszcza strony startowej, która to własnie głównie decyduje o podróży użytkownika w głąb strony lub opuszczenia jej. 

 

Strona główna serwisu internetowego składa się z dużego baneru zawierającego hasła reklamowe lub nawiązania do konkretnych kategorii bądź produktów.

Sercem witryny internetowej jest katalog produktów, który posiada ogromne wsparcie w panelu administratora. Właściciel strony może tworzyć kategorie produktowe bez jakichkolwiek ograniczeń, dodawać w podobny sposób produkty, zdjęcia do nich w dowolnych ilościach. 

 

Całość jest wspierana naszym systemem zarządzania treścią X-Cms.

 

Serwis Qes jest jednym z tych które warto obejrzeć online, zdobienia graficzne oraz efekty interaktywne, nie tylko sprawiają, że strona dodatkowo nabiera atrakcyjności, ale i również usprawniają podróżowanie po niej.

Informacje

  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS