Strona WWW dla firmy dekorującej wnętrza

Strona WWW dla firmy dekorującej wnętrza

Jeżeli zajmujesz się zawodowo dekoracją wnętrz lub posiadasz firmę która upiększa ludziom ich najbliższą przestrzeń to koniecznie zobacz nasz najnowszy projekt wykonany dla studia dekoratorskiego  Stylish Touch Staging.

 

Serwis internetowy został wykonany dla firmy dekorującej wnętrza na terenie Anglii. Serwis jest wykonany w technologi mieszanej. Strona startowa zawiera wszystkie zakładki, co czyni ją stroną "scrollowaną" - One Page, jednak minusem stron tego typu jest mała pojemność w treści, media. Wykonujemy więc wszystkie strony WWW tego typu mieszając cechy One Page z działaniem tradycyjnym. Tam gdzie jest konieczne dodajemy odpowiednie przyciski prowadzące użytkowników do podstron z rozszerzeniem treści. Dzięki temu możemy tworzyć atrakcyjne serwisy "scrollowane", które zawierają wiele galerii a nawet blogi, działy news'ów. Zabieg ten sprawia za razem, że szybciej się ładują.

 

Strona internetowa dla firmy dekoratorskiej kładzie mocny nacisk na prezentację graficzną oraz maksymalną spójność kolorów. Na potrzeby serwisu zostały wykonane dodatkowe moduły jak np.: moduł prezentujący dane procentowe w animowanym diagramie, który uruchamia się dopiero gdy znajduje się w zasięgu wzroku użytkownika. Zaprojektowaliśmy oraz zaprogramowaliśmy moduł animujący w podobny sposób wartości liczbowe. Moduły w łatwy sposób są zarządzane w panelu administratora.

 

Całość jest wsparta naszym systemem zarządzania treścią X-CMS

Informacje

  • Lokalizacja: London
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS