Strona internetowa dla systemu X-CMS

Strona internetowa dla systemu X-CMS

Strona internetowa stworzona dla naszego systemu zarządzania treścią X-cms. Ilość zagadnień związanych z rozwijanym przez nas oprogramowaniem na tyle się zwiększyła, że postanowiliśmy rozdzielić główny serwis od działu reprezentujących X-cms. Tak powstała nowa strona internetowa, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne kursy z zakresu obsługi systemu zarządzania treścią, wszystkie realizacje wspierane przez X-cms oraz dodatkowe publikacje, które mogą pozwolić posiąść dodatkową wiedzę odwiedzającym użytkownikom.

 

Strona internetowa została wykonana w ciemnej tonacji kolorystycznej, w stylu retro. Mocny nacisk położyliśmy na stronę graficzną serwisu internetowego, ponieważ tak można zbudować niepowtarzalny charakter strony WWW, a na tym własnie zawsze nam najbardziej zależy. Strona X-cms niewątpliwie wyróżnia się w tłumie.

 

Serwis wykonany jest w stylu mieszanym. Strona główna prezentuje styl One Page, jednak posiada rozwinięcia rozszerzające treść i tak o to w obrębie jednej strony "scrollowanej" znalazło się miejsce na dział news'ów, dział realizacji, gdzie można obejrzeć dokonania własnie w oparciu o ten system zarządzania treścią, dział kursów.

 

Całość wspierana jest oczywiście przez system zarządzania treścią X-cms.

 

Stronę internetową warto zobaczyć online

Informacje

  • Lokalizacja: Gubin. Wrocław
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS