Strona internetowa dla firmy budowlanej

Strona internetowa dla firmy budowlanej

W dzisiejszych czasach kiedy prawie każda firma posiada stronę internetową agencjom interaktywnym stawiane są co raz to większe wymogi. Klient, który przychodzi do nas chce się wyróżnić. Część rozpoczyna swoją przygodę z biznesem, część chce być bardziej rozpoznawalnym w sieci. Wszystkich łączy jeden cel: być dobrze rozpoznawalnym w sieci, wyróżniać się i prezentować jak z najlepszej strony. To zmusza nas do opracowywania własnych autorskich metod pracy oraz oprogramowania. 

Prezentowana strona internetowa dla firmy budowlanej jest świetnym tego przykładem. Serwis internetowy posiada stronę główną, która jest charakterystyczna dla stron WWW typu One Page (Scrollowanych)Firma z Warszawy z dość długą historią zamówiła u nas stronę internetową, która będzie oddawała to co tak naprawdę robią. Czym zajmuje się firma Ninex?

 

Firma Ninex z Warszawy zajmuje się budową domów, ale nie tych zwykłych jak większość firm budowlanych w Polsce. Ninex tworzy domy bardzo nowoczesne i też taka strona internetowa powinna być dla firmy.

 

Na stronie internetowej jak na wszystkich naszych realizacja zastosowaliśmy efekty animacyjnego wejścia, ale żeby podkreślić bardziej nowoczesność firmy dodaliśmy efekty oparte na technologii parallax. Serwis internetowy kładzie ogromny nacisk na grafiki zdjęcia. Realizacje firmy przewijają się praktycznie w każdym elemencie strony WWW.

 

Serwis został wyposażony w galerię realizacji, system aktualności oraz stronę kontaktową.

Informacje

  • Lokalizacja: Warszawa
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS