Strona WWW dla firmy meblowej

Strona WWW dla firmy meblowej

Zajmujesz się obróbką drewnaTworzysz meble lub inne wyroby z drewna? Być może ta strona internetowa zainspiruje Cię. Wykonaliśmy ją dla zakładu stolarskiego Wer Kon. Strona internetowa niesamowicie nawiązuje do drewna, czyli głównego surowca jaki wykorzystuje firma oraz do tradycji. Na stronie znajdziemy grafiki wplecione w szatę graficzną ze starymi narzędziami, drewnianymi elementami lub osobami reprezentującymi zawód stolarza w tradycyjnej formie. 

 

Mimo że serwis internetowy swą szata graficzną nawiązuje do tradycji, starej formy rzemieślnictwa jest bardzo nowoczesny zawiera też szereg elementów interaktywnych. Strona internetowa została wykonana w formie One Page, jednak nie ogranicza się tylko do jedne podstrony (strony startowej). Galeria jako niezwykle ważny element strony internetowej została rozłożona na osobne podstrony tak by ich szybkość ładowania oraz czytelność była zadowalająca, intuicyjna.

 

Strona internetowa rzemieślnicza posiada kilka modułów, które sprawiają że przez tradycję przebija nowoczesna technologia. Są to moduły prezentujące ofertę, najnowsze galerie. W serwisie został też użyty nasz moduł kontaktowy, który pozwala na dopasowanie wyglądu mapy do kolorystyki serwisu internetowego. Dzięki temu każdy szczegół strony WWW jest spójny, a wszystkie elementy razem tworzą niepowtarzalne dzieło godnie reprezentujące firmę Wer Kon.

Informacje

  • Lokalizacja: Stare Gronowo
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS