Strona internetowa dla firmy meblarskiej

Strona internetowa dla firmy meblarskiej

Zaraz po wykonaniu serwisu internetowego dla zakładu stolarskiego Wer-Kon, nadarzyła się okazja sprostania wyzwaniom firmy Eco Furniture. Obie firmy działają w tej samej branży, tworzą wysokiej jakości meble. Poróżnia je jednak znacząco profil działalności pierwszy zakład rzemieślniczy zorientowany jest wokół tradycji, Eco Furniture wybiega w przyszłość. 

 

Prezentujemy stronę internetową wykonaną dla firmy tworzącej luksusowe meble na zamówienie. Serwis internetowy utrzymany jest w maksymalnie nowoczesnej formie i chodzi tu nie tylko o szatę graficzną ale i sposób działania. 

 

Na potrzeby stworzenia firmowej witryny internetowej zostały zebrane zdjęcia realizacji firmy, które będą powiązane kolorami lub charakterem obrazu. Zostały dobrane tak aby ze strony biło ciepło, które pomaga w tworzeniu ogólnego charakteru serwisu internetowego.  

 

Baner strony został wykonany w oparciu o pokaz slajdów z możliwością edycji zdjęć oraz ich podpisów. Dalsze zakładki to artystyczna mieszanka zdjęć oraz informacji dotyczących firmy.

 

Strona internetowa została wsparta naszym systemem zarządzania treścią. A sam serwis warto obejrzeć online.

Informacje

  • Lokalizacja: Radomsko
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS