Strona WWW dla salonu ślubnego

Strona WWW dla salonu ślubnego

Przedstawiamy najnowszy zrealizowany projekt strony internetowej, wykonane dla salonu mody ślubnej w Krakowie Bella Sposa. Strona WWW została wykonana w jasnej tonacji kolorystycznej w maksymalnie czytelnej formie. 

 

Strona internetowa Bella Sposa to tak zwana wizytówka firmy w sieci internetowej. Serwisy tego typu mają za zadanie udostępnić potencjalnym klientom danych kontaktowych, krótkiej informacji na temat firmy. Wizytówka jednak nie musi być wcale nudna czy podobna do wszystkich innych. Serwis wizytówkowy ma generalnie dwa duże plusy. Zostawia furtkę w internecie do naszej firmy, jest dużo tańszy w produkcji niż bardziej rozbudowane strony WWW. Tego typu strony internetowe polecane są dla nowo powstałych firm, gdzie koszty trzeba ograniczyć do minimum.

 

Strona dla salonu z sukniami ślubnymi została wykonana w formie One Page Ext, jest to nasz firmowy termin, który określa serwisy internetowe, gdzie wszystkie zakładki znajdują się na stronie głównej, ale zawierają odnośniki do rozszerzenia treści. Jest to kompromis pomiędzy ciekawym działaniem serwisu internetowego, a uzupełnieniem go w niezbędne informacji i wsparcie SEO

 

Nasza najnowsza realizacja jest również responsywną stroną internetową.

 

Strona WWW została wsparta systemem zarządzania X-CMS. Jest to system naszego autorstwa, posiadający dość spore możliwości które umożliwiają rozbudowę serwisu internetowego praktycznie w każdą możliwą stronę.

 

Bella Sposa to przemyślana, estetyczna wizytówka firmy, którą warto zobaczyć online.

 

 

 

Informacje

  • Lokalizacja: Kraków
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS