Sklep internetowy ze zdrową żywnością

Sklep internetowy ze zdrową żywnością

Jeżeli szukasz pomysłu na sklep internetowy działający w branży zdrowej żywności czy fitness, być może ta realizacja zainspiruje Cię i pomorze określić czego oczekujesz od swojego przyszłego biznesu internetowego. 

 

Sklep internetowy został wykonany dla firmy z Gubina zajmującej się sprzedażą zdrowej żywności przez internet. Jest wykonany w niezwykle estetycznej formie, nie tracąc przy tym na atrakcyjności graficznej. Można nawet powiedzieć, że prezentowany sklep internetowy stanowi swego rodzaju artystyczną kompozycję, gdzie każdy element dość dodaje nie tylko do samej funkcjonalności serwisu ale i ogólnego artystycznego wyglądu.

 

Dla sklepu internetowego zaprojektowaliśmy baner przewijający slajdy, podlegający pełnej edycji w systemie zarządzania treścią, którym to jest X-CMS.

 

Stworzyliśmy moduły pozwalające na wyświetlenie najnowszych, polecanych oraz promocyjnych produktów. Zdjęcia produktów automatycznie się skalują i wpisują ustalonej wielkości koło. 

 

Sklep posiada wiele interaktywnych funkcji, które reagują na przewijanie strony, ruchy kursorem myszki, czy najeżdżaniem kursorem na dany element. 

 

Serwis e-commerce został wyposażony również w system płatności PayU, oraz metody wysyłek Poczty Polskiej

 

Sklep internetowy jest przykładem,  że można zerwać z popularną szablonowością układów, w serwisach internetowych tego typu. Nasza najnowsza realizacja z pewnością wyróżnia się z pośród setek biznesów e-commerce, korzystających z domyślnych szablonów systemowych lub gotowych loyout'ów, powielanych tysiące razy.

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu online.

Informacje

  • Lokalizacja: Gubin
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS