Sklep internetowy z biżuterią

Sklep internetowy z biżuterią

Jeżeli myślisz o zamówieniu sklepu internetowego o nieskazitelnej przejrzystości i elegancji, sklepie internetowym o wzniosłym charakterze to powinna Cię zainteresować nasza najnowsza realizacja wykonana dla producenta biżuterii MJopek. Dla tej właśnie firmy zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy sklep internetowy z biżuterią. Charakter sklepu miał być wzniosły, treść maksymalnie przejrzysta, a obrazy artystycznie intrygujące. 

 

Szata graficzna jest wypełniona obrazami nawiązującymi do branży, w której sklep internetowy działa, na stronie startowej mamy rozlokowane prezentacyjne banery, których zadaniem nie jest tylko niesienie informacji ale i budowanie charakteru serwisu internetowego

 

Na potrzeby sklepu internetowego zostały stworzone moduły prezentujące produkty. Administrator ma do dyspozycji cztery rodzaje tego typu produktów. Pierwszy służy do prezentacji najnowszych produktów, drugi prezentuje polecane produkty, które wybierane są przez administratora sklepu e-commerce, trzeci moduł pozwala wyświetlić produkty objęte promocją. Ostatni wyświetla produkty najczęściej kupowane. Moduł tworzą wykaz nowości, zmian w sklepie oraz pokazują jak korzystają z niego klienci. Tak własnie powinna wyglądać strona startowa sklepu internetowego.

 

Sklep z biżuterią oprócz eleganckich zdjęć, dobrze rozplanowanej przestrzeni posiada wiele interaktywnych elementów reagujących na wejście do widoku monitora podczas przewijania strony lub załączające się po najechaniu kursorem myszy na nie.

 

Kartę produktu zamiast tradycyjne galerii, wyposażyliśmy w galerię z zoom'em, który pozwala na oglądanie najmniejszych szczegółów znajdujących się na produkcie. Przy kupowaniu biżuterii jest to niezwykle ważne.

 

Sklep został oparty na silniku Opencart.

 

 

Informacje

  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: Opencart