Strona internetowa dla galerii mody ślubnej

Strona WWW dla galerii mody ślubnej

Na swoim koncie mamy już kilka prac związanych z branżą ślubną. Tworzyliśmy już strony internetowe dla takich firm jak Madonna, Mode Walus czy Bellis Sposa. Dzisiaj prezentuję najnowszą realizację wykonaną dla galerii mody ślubnej Le Perle zlokalizowanej w Zduńskiej Woli. Realizacja wyróżnia się na tle pozostałych.  Cała koncepcja została nakreślona przez naszą klientkę - właścicielkę salonu.

 

Pozostałe projekty zostały wykonane w stylu One Page Ext, ta strona internetowa poszła jednak w tradycyjny, czysty, delikatny styl. Strona startowa składa się z banerów osadzony w pokazie slajdów lub blokach typu Featured Box - jeden z dostępnych modułów w systemie X-CMS. Mamy też baner filmowy prezentujący dane dotyczące socjal mediów. Całość wykonana jest w skromnej subtelnej formie, bardzo czytelnej.

 

Nie tylko szata graficzna wyróżnia ten serwis na tle reszty. Większość serwisów internetowych prezentujących kolekcje sukni ślubnych bazuje na galerii. W tej realizacji zamiast galerii, suknie prezentowane są, w katalogu produktów, daje dużo większe możliwości prezentacyjne oraz zaprowadza na stronie nieskazitelny porządek. Każda karta produktu w katalogu posiada własną galerię. 

 

Kategorie w katalogu produktów stanowią poszczególne kolekcje sukni. Lista sukni ślubnych składa się produktów równo ułożonych obok siebie, a każdy z nich posiada przycisk do szczegółowej karty produktu i formularza kontaktowego otwierającego się w oknie popup ale to nie koniec wyjątkowości strony.

 

Karta produktów posiada nawigację pozwalającą przeskakiwać do kolejnych lub poprzednich produktów, w danej kolekcji, zdecydowanie ułatwia to przeglądania strony zwłaszcza na urządzeniach mobilnych

 

Kolejną wyjątkową funkcją na stronie galerii ślubnej jest funkcja dodaj do ulubionych. Użytkownik może stworzyć własną listę ulubionych sukien ślubnych. Po założeniu konta listę tę możne otworzyć na dowolnym urządzeniu. Przydatna funkcja do zebrania ulubionych fasonów przed udaniem się do salonu Le Perle. Użytkownik posiadający konto może dowolnie zarządzać sukniami znajdującymi się na liście. 

 

Serwis został oparty na systemie zarządzania treścią X-CMS i jest w pełni responsywny.

 

 

Informacje

  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS