Strona internetowa stworzona dla Uni Mat

Strona internetowa dla Uni - Mat

Świetna strona internetowa zaprojektowana dla dystrybutora mebli dla kawiarni oraz sprzętu chłodniczego dla gastronomi. Strona internetowa kładzie mocny nacisk na przekaz wizualny. Staranie dobrane zdjęcia prezentują produkty oferowane przez firmę. Zdjęcia lub rendery zamieszczane na stronie są po pierwsze wysokiej jakości po drugie spójne z całą szatą graficzną. 

 

Kolejnym ważnym akcentem w szacie graficznej jest wysoki kontrast pomiędzy poszczególnymi elementami. Bloki tekstowe najczęściej graniczą z obrazem lub blokiem tekstowym o przeciwnych barwach. 

 

Serwis internetowy stworzony dla Uni - Mat nie jest typowym serwisem typu One Page. Posiada znacznie rozbudowaną stronę startową z wieloma informacjami jednak w tym przypadku rozwinięta forma spełnia funkcję artystyczną oraz prezentacyjną - kategorie katalogu produktów. 

 

Katalog produktów online to główna przestrzeń strony internetowej mająca na celu szczegółową prezentację asortymentu firmy.  Katalog produktów wykonany jest w podobnym stylu jak strona startowa. Po wejściu w katalog produktów zobaczymy wykaz kategorii ułożonych w szachownicę. Na zmianę przeplatają się zdjęcia z treścią dodatkowe skontrastowane przeciwnymi kolorami. 

 

Lista produktów to nie co odmienny niezwykle elegancki twór. Lista ma dalej podkreślać elegancję i nowoczesność oferowanych produktów. Karta produktu oczywiście kontynuuje ten schemat. Każda karta produktów może posiadać swój własny baner. Jest to wyjątkowe rozwiązanie wcześniej przez nas nie stosowane w katalogach produktów. Dalej mamy galerię produktów w postaci pokazu slajdów z nawigacją utworzoną z miniatur zdjęć. Galeria pozwala na przewijanie obrazów oraz przejście do trybu pełnego ekranu. Na karcie produktów możemy również skorzystać z formularza kontaktowego. 

 

Strona internetowa jest niezwykle wyjątkowa między innymi dzięki temu że została oparta na naszym systemie zarządzania treścią x-cms.

Informacje

  • Lokalizacja: Warszawa
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: x-cms