Strona WWW dla Spiritual Wanderlust

Strona WWW dla Spiritual Wanderlust

Przedstawiam kolejną realizację, która wyróżnia się oryginalnością oraz ciekawym sposobem działania. Strona internetowa Spiritual Wanderlust została stworzona dla organizatora duchowych podróży. Już brzmi ciekawie...dlatego szata graficzna strony internetowej musiała odzwierciedlać charakter tej nietypowej usługi. Szata graficzna została wykonana w charakterze tonacji kolorystycznej nawiązującej do stylu retro, górskiego tak by budowała niezwykłą atmosferę przygody. Wykorzystane zdjęcia na stronie WWW zostały poddane odpowiedniej obróbce tak by razem tworzyły spójny pod względem tonacji kolorystycznej oraz tematyki kolaż.

 

Strona internetowa jak i wszystkie nasze realizacje jest responsywna i świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych

 

Na potrzeby strony internetowej napisaliśmy dodatkowe moduły. Jednym z nich jest możliwość dołączania do serwisu plików, które można pobrać po podaniu swojego adresu mailowego. Moduł na podany adres e-mail wysyła link, który umożliwia pobranie np. pliku pdf.

 

Kolejną ciekawą funkcjonalnością jest katalog wycieczek. To dedykowany komponent dla tej strony internetowej. Katalog wycieczek pod względem wizualnym jest zaprojektowany na całą dostępną szerokość ekranu. Daje to możliwość pokazania większych zdjęć oraz zachowania maksymalnej czytelności. Strona wycieczki zawiera galerię prezentujące miejsce do którego się wybieramy, opis, cel podróży, ilość osób oraz cenę. 

 

Strona internetowa umożliwia dokonywania płatności za wycieczki za pośrednictwem serwisu PayPal oraz na kontakt ze sprzedawcą. Po kliknięciu przycisku zapytaj o wycieczkę otworzy nam się formularz kontaktowy w oknie PopUp.

 

Strona internetowa wspierana jest przez system x-cms.

Informacje

  • Lokalizacja: Warszawa
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: X-CMS