Strona WWW dla firmy przewozowej

Strona WWW dla firmy przewozowej

Strona internetowa stworzona dla Swissline jest wyjątkowa i ciężko ją jednoznacznie przydzielić do jakiegokolwiek stylu. Najważniejszą rolę na omawianej stronie WW odgrywają specjalnie przygotowane grafiki, spójne stylowo a nawet kolorystycznie. Szata graficzna oscyluje wokół brązu i jego pochodnych. Strona WWW jest stworzona w naszym flagowym modelu One Page Extended, czyli strona główna to niemal wzorowy przykład One Page, ale zawiera odniesienia do podstron w celu rozszerzenia informacji. 

 

Strona internetowa dla Swissline zawiera również wiele interakcji i animacji: pojawiające się bloki z treścią, płynnie przechodzące działy z treścią po kliknięciu w zakładkę, lub nawet reagujące na ruch kursora tło dzięki technologii parallax. Te wszystkie zabiegi sprawiają że pomimo lekkiego graficznego nawiązania do starości serwis pokazuje pełną swą nowoczesność.

 

Dedykowaną funkcjonalnością na stronie internetowej jest możliwość rezerwacji online. Został tutaj zaprojektowany i zaprogramowany formularz umożliwiający pozostawienie swoich danych i dokonania rezerwacji przejazdu. 

 

Strona internetowa jest w pełni responsywna i świetnie dostosowana do działania na urządzeniach mobilnych. Całość jest wspierana przez system x-cms.

Informacje

  • Lokalizacja: Lublin
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3, Parallax
  • System CMS: X-CMS