Strona internetowa Piękny Konik

Strona internetowa Piękny Konik

Świetnie wykonana strona internetowa pod względem technologicznym oraz wizualnym wykonana dla firmy Piękny Konik. Firma zajmuje się głównie sprzedażą paszy dla koni, goleniem koni oraz udzielaniem treningów jeździeckich. Piękno koni na pewno przyczyniło się do niesamowitego wyglądu strony internetowej. Jest przepełniona pięknymi zdjęciami też nawiązującymi do poszczególnych filarów działalności. 

 

Strona internetowa jest wykonana w modelu One Page Extend, posiada wiele różnokolorowych bloków, które mieszają się dodatkowo ze zdjęciami, daje to niepowtarzalną kompozycję w stylu kolażu, która wypycha serwis daleko przed konkurencję. 

 

Na stronie wykorzystaliśmy komponent aktualności dostępnych w systemie zarządzania treścią x-cms, oraz wspierający go moduł wyświetlający najnowsze aktualności w interaktywnej karuzeli. Moduł map Google pozwala na tworzenie dowolnej ilości map Google oraz personalizacji ich wyglądu. 

 

Każdy dział serwisu posiada niesamowite tło lub spory obraz nawiązujący do danej tematyk.

 

Strona WWW jest wykonana w technologii responsywnej, co pozwala na łatwe przeglądanie jej na urządzeniach mobilnych. Wsparta jest też naszym systemem zarządzania treścią.

Informacje

  • Lokalizacja: Poznań
  • Technologie: PHP, MYSQL, JS, JQUERY, AJAX, HTML5, CSS3
  • System CMS: x-cms